ESH685M063AC3AA
KEMETKEMET
ESH685M063AC3AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESH685M063AC3AA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: ESH685M063AC3AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESH685M063AC3AA
Številka dela ESH685M063AC3AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2090483 pcs Podatkovni list ESH685M063AC3AA.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ESH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 74mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-6099
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose