EST227M035AG4AA
KEMETKEMET
EST227M035AG4AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EST227M035AG4AA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: EST227M035AG4AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EST227M035AG4AA
Številka dela EST227M035AG4AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 460278 pcs Podatkovni list EST227M035AG4AA.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EST Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 399-6615
ST227M035AG4AAKPLP
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 160 mohm @ 100kHz natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 160 mohm @ 100kHz 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose