FLLD3800APVI1
KEMETKEMET
FLLD3800APVI1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLLD3800APVI1
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka LINE FILTER 520VAC 800A CHASS
Podatkovni listi: FLLD3800APVI1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 113 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FLLD3800APVI1
Številka dela FLLD3800APVI1 Proizvajalec KEMET
Opis LINE FILTER 520VAC 800A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113 pcs Podatkovni list FLLD3800APVI1.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 520V
Sklop zaključka Quick Connect Serija FLLD3
Druga imena LLD3800APVI1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Three Phase (Delta) Tok 800A