L0806B270JSWST
KEMETKEMET
L0806B270JSWST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L0806B270JSWST
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka INDUCTORSIGNAL LINE 0806 27H 5%
Podatkovni listi: L0806B270JSWST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L0806B270JSWST
Številka dela L0806B270JSWST Proizvajalec KEMET
Opis INDUCTORSIGNAL LINE 0806 27H 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 770774 pcs Podatkovni list L0806B270JSWST.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija L-SWS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 399-17754-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz Lastnosti -
natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.2 Ohm 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -