M550B108K060TG
KEMETKEMET
M550B108K060TG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M550B108K060TG
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT
Podatkovni listi: M550B108K060TG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 178 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M550B108K060TG
Številka dela M550B108K060TG Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 178 pcs Podatkovni list M550B108K060TG.pdf
Napetost - ocenjena 60V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
Serija M55 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer M55 Module
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.20mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm
natančen opis 1000µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V M55 Module 25 mOhm Zmogljivost 1000µF