M551B127M100AS
KEMETKEMET
M551B127M100AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M551B127M100AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT POLY 120UF 100V CHA MNT
Podatkovni listi: M551B127M100AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 409 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M551B127M100AS
Številka dela M551B127M100AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 120UF 100V CHA MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 409 pcs Podatkovni list M551B127M100AS.pdf
Napetost - ocenjena 100V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 1.906" L x 1.110" W (48.40mm x 28.20mm)
Serija M55 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer M55 Module
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.453" (11.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.445" (11.30mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100kHz
natančen opis 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V M55 Module 60 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 120µF