MPCH1250L1R5
KEMETKEMET
MPCH1250L1R5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPCH1250L1R5
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPCH1250L1R5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPCH1250L1R5
Številka dela MPCH1250L1R5 Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73503 pcs Podatkovni list MPCH1250L1R5.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.563" L x 0.492" W (14.30mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija MPCH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 399-10974-2 delovna temperatura -20°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 21A 2.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 mOhm Max Trenutna ocena 21A
Tok - nasičenost 21A