MPLC1040L4R7
KEMETKEMET
MPLC1040L4R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLC1040L4R7
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 8A 19 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPLC1040L4R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLC1040L4R7
Številka dela MPLC1040L4R7 Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 4.7UH 8A 19 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106339 pcs Podatkovni list MPLC1040L4R7.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija MPLC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 399-10993-1 delovna temperatura -20°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8A 19 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 8A