P409QM473M275AH101
KEMETKEMET
P409QM473M275AH101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P409QM473M275AH101
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FILTER RC 100 OHM/47UF TH
Podatkovni listi: P409QM473M275AH101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P409QM473M275AH101
Številka dela P409QM473M275AH101 Proizvajalec KEMET
Opis FILTER RC 100 OHM/47UF TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112138 pcs Podatkovni list P409QM473M275AH101.pdf
Napetost - ocenjena 275VAC Vrednosti R = 100 Ohms, C = 47µF
Tip Low Pass Tehnologija RC
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.287" W (18.50mm x 7.30mm) Serija P409
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-12022
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.512" (13.00mm) Filtriranje 1st
Zaščita pred ESD No natančen opis RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 47µF Radial