PFR5331J100J11L4BULK
KEMETKEMET
PFR5331J100J11L4BULK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFR5331J100J11L4BULK
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 330PF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: PFR5331J100J11L4BULK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFR5331J100J11L4BULK
Številka dela PFR5331J100J11L4BULK Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 330PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202258 pcs Podatkovni list PFR5331J100J11L4BULK.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) Serija PFR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-7719
F411JH331J100C
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 330pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT