PHE450PA5100JR05
KEMETKEMET
PHE450PA5100JR05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHE450PA5100JR05
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: PHE450PA5100JR05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PHE450PA5100JR05
Številka dela PHE450PA5100JR05 Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 227413 pcs Podatkovni list PHE450PA5100JR05.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.177" W (13.00mm x 4.50mm) Serija PHE450
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-7721
F450AH103J1K0C
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose