R73UI0100SE03K
KEMETKEMET
R73UI0100SE03K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R73UI0100SE03K
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 100PF 10% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: R73UI0100SE03K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R73UI0100SE03K
Številka dela R73UI0100SE03K Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 100PF 10% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254396 pcs Podatkovni list R73UI0100SE03K.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija R73
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-7652
73UI0100SE03K
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 100pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 100pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT