R75QD1120Z330J
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R75QD1120Z330J
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 5% 1KVDC T/H
Podatkovni listi: 1.R75QD1120Z330J.pdf2.R75QD1120Z330J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R75QD1120Z330J
Številka dela R75QD1120Z330J Proizvajalec KEMET
Opis CAP FILM 1200PF 5% 1KVDC T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 400532 pcs Podatkovni list 1.R75QD1120Z330J.pdf2.R75QD1120Z330J.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija R75
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-18310
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.358" (9.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1200pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1200pF Aplikacije Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT