SBC9-220-312
KEMETKEMET
SBC9-220-312 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBC9-220-312
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3.1A 40 MOHM TH
Podatkovni listi: SBC9-220-312.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBC9-220-312
Številka dela SBC9-220-312 Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 22UH 3.1A 40 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82974 pcs Podatkovni list SBC9-220-312.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.472" Dia (12.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija SBC Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Vertical Cylinder Druga imena 399-18971
SBC9-220-312-ND
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 40 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 3.1A Tok - nasičenost 6.2A