SSHB10H-17023
KEMETKEMET
SSHB10H-17023 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB10H-17023
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 2.3MH 1.7A 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB10H-17023.pdf2.SSHB10H-17023.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB10H-17023
Številka dela SSHB10H-17023 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 2.3MH 1.7A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98514 pcs Podatkovni list 1.SSHB10H-17023.pdf2.SSHB10H-17023.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija SSHB10H
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17073 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 2.3mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.610" (15.50mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 2.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 190 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 190 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.7A