SSHB10HS-05177
KEMETKEMET
SSHB10HS-05177 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB10HS-05177
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 17.7MH 500MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB10HS-05177.pdf2.SSHB10HS-05177.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB10HS-05177
Številka dela SSHB10HS-05177 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 17.7MH 500MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100135 pcs Podatkovni list 1.SSHB10HS-05177.pdf2.SSHB10HS-05177.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija SSHB10HS
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17088 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 17.7mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.610" (15.50mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 17.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.55 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 1.55 Ohm Trenutna ocena (maks.) 500mA