T212B226K015CS
KEMETKEMET
T212B226K015CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T212B226K015CS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10% 15V AXIAL
Podatkovni listi: T212B226K015CS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T212B226K015CS
Številka dela T212B226K015CS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 10% 15V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11918 pcs Podatkovni list T212B226K015CS.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm)