T322C475J035AT
KEMETKEMET
T322C475J035AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T322C475J035AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 5% 35V AXIAL
Podatkovni listi: T322C475J035AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T322C475J035AT
Številka dela T322C475J035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.7UF 5% 35V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82476 pcs Podatkovni list T322C475J035AT.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Serija T322 Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 399-13621
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm @ 100kHz
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 3 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 4.7µF