T322F337K006AT
KEMETKEMET
T322F337K006AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T322F337K006AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 330UF 6V 10% AXIAL
Podatkovni listi: T322F337K006AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T322F337K006AT
Številka dela T322F337K006AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 330UF 6V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12560 pcs Podatkovni list T322F337K006AT.pdf
Napetost - ocenjena 6V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.300" Dia x 0.710" L (7.62mm x 18.03mm)
Serija T322 Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 399-4540
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 700 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 700 mOhm Zmogljivost 330µF