T350A105M035AT
KEMETKEMET
T350A105M035AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350A105M035AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Podatkovni listi: T350A105M035AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350A105M035AT
Številka dela T350A105M035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154935 pcs Podatkovni list T350A105M035AT.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-9904
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm @ 100kHz
natančen opis 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 8 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T350A105K035AT7301
T350A105K035AT7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1UF 35V 10% RADIAL
Na zalogi: 295925 pcs
Prenesi: T350A105K035AT7301.pdf
RFQ
T350A105K035AS7301
T350A105K035AS7301
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.0UF 35V 10% RAD
Na zalogi: 150765 pcs
Prenesi: T350A105K035AS7301.pdf
RFQ
T350A105M035AT7301
T350A105M035AT7301
Opis: CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL