T350C156K006AS
KEMETKEMET
T350C156K006AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350C156K006AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15UF 6.3V 10% RADIAL
Podatkovni listi: T350C156K006AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350C156K006AS
Številka dela T350C156K006AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15UF 6.3V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 99278 pcs Podatkovni list T350C156K006AS.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-1380
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.331" (8.40mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm natančen opis 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 5 Ohm
Zmogljivost 15µF