T350F226K016AT7301
KEMETKEMET
T350F226K016AT7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350F226K016AT7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 16V 10% RADIAL
Podatkovni listi: T350F226K016AT7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350F226K016AT7301
Številka dela T350F226K016AT7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 16V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102364 pcs Podatkovni list T350F226K016AT7301.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-11364-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 2 Ohm Zmogljivost 22µF