T370C105K035AS
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T370C105K035AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Podatkovni listi: T370C105K035AS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T370C105K035AS
Številka dela T370C105K035AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41229 pcs Podatkovni list T370C105K035AS.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.075" W (4.70mm x 1.91mm)
Serija T370 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 399-18005
T370C105K035AS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.150" (3.81mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.225" (5.72mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm @ 100kHz
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 8 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 1µF