T491A104K035AT7622
pregled izdelka
Številka dela: T491A104K035AT7622
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT .100UF 35.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A104K035AT7622
Številka dela T491A104K035AT7622 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT .100UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 583630 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 Ohm
natančen opis 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 20 Ohm Zmogljivost 0.1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A104K035AT
T491A104K035AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 0.1UF 35V 10% 1206