T491A105K016AH
KEMETKEMET
T491A105K016AH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A105K016AH
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 16V 10% 1206
Podatkovni listi: T491A105K016AH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A105K016AH
Številka dela T491A105K016AH Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 16V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 343177 pcs Podatkovni list T491A105K016AH.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-8264-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm Zmogljivost 1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A105K016AH4818
T491A105K016AH4818
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V