T491A105K035AT4280
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A105K035AT4280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1.00UF 35.0V
Podatkovni listi: T491A105K035AT4280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A105K035AT4280
Številka dela T491A105K035AT4280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.00UF 35.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 711388 pcs Podatkovni list T491A105K035AT4280.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm Zmogljivost 1µF