T491A105M016AT7280
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A105M016AT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1.00UF 16.0V
Podatkovni listi: T491A105M016AT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A105M016AT7280
Številka dela T491A105M016AT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.00UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 746150 pcs Podatkovni list T491A105M016AT7280.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 399-18013-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm Zmogljivost 1µF