T491A105M016ZT
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A105M016ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 20% 16V 1206
Podatkovni listi: T491A105M016ZT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491A105M016ZT
Številka dela T491A105M016ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 20% 16V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4751 pcs Podatkovni list T491A105M016ZT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm @ 100kHz natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A105M016ZTAC00
T491A105M016ZTAC00
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V
Na zalogi: 530303 pcs
Prenesi:
RFQ
T491A105M016ZG
T491A105M016ZG
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V
Na zalogi: 155988 pcs
Prenesi: T491A105M016ZG.pdf
RFQ
T491A105M016AT7622
T491A105M016AT7622
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V
Prenesi: T491A105M016AT7622.pdf
T491A105M016ZT7280
T491A105M016ZT7280
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V
Prenesi:
T491A105M016ZTAC01
T491A105M016ZTAC01
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V
T491A105M016ZT7111
T491A105M016ZT7111
Opis: CAP TANT 1.00UF 16.0V