T491A105M025ZT
KEMETKEMET
T491A105M025ZT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A105M025ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije T491A105M025ZT
Številka dela T491A105M025ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1UF 25V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5199 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 495-2269-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
Zmogljivost 1µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A105M025AT4659
T491A105M025AT4659
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 25.0V
Na zalogi: 801518 pcs
Prenesi: T491A105M025AT4659.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 1.00UF 25.0V
Na zalogi: 722347 pcs
Prenesi: T491A105M025AT4860.pdf
RFQ
T491A105M025ZTZ001
T491A105M025ZTZ001
Opis: CAP TANT 1.00UF 25.0V