T491A106K016AH
KEMETKEMET
T491A106K016AH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A106K016AH
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10UF 16V 10% 1206
Podatkovni listi: T491A106K016AH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A106K016AH
Številka dela T491A106K016AH Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 16V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 342251 pcs Podatkovni list T491A106K016AH.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-10118-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A106K016AH8395
T491A106K016AH8395
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 16.0V