T491A106M010AS
KEMETKEMET
T491A106M010AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A106M010AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 20% 1206
Podatkovni listi: T491A106M010AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije T491A106M010AS
Številka dela T491A106M010AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4541 pcs Podatkovni list T491A106M010AS.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-1564-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
Zmogljivost 10µF