T491A156K006ZT
pregled izdelka
Številka dela: T491A156K006ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15.0UF 6.0V
Podatkovni listi: T491A156K006ZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A156K006ZT
Številka dela T491A156K006ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15.0UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 680918 pcs Podatkovni list T491A156K006ZT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 15µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A156K006ZTAU50
T491A156K006ZTAU50
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 15.0UF 6.0V
Na zalogi: 684229 pcs
Prenesi:
RFQ
T491A156K010AH4505
T491A156K010AH4505
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 15.0UF 10.0V
Na zalogi: 340399 pcs
Prenesi: T491A156K010AH4505.pdf
RFQ
T491A156K006AT
T491A156K006AT
Opis: CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1206
Prenesi: T491A156K006AT.pdf
T491A156K006ZT7280
T491A156K006ZT7280
Opis: CAP TANT 15.0UF 6.0V