T491A156M016ZT
pregled izdelka
Številka dela: T491A156M016ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 15.0UF 16.0V
Podatkovni listi: T491A156M016ZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A156M016ZT
Številka dela T491A156M016ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 15.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 438896 pcs Podatkovni list T491A156M016ZT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
Zmogljivost 15µF