T491A225M025AT7622
pregled izdelka
Številka dela: T491A225M025AT7622
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 2.20UF 25.0V
Podatkovni listi: T491A225M025AT7622.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A225M025AT7622
Številka dela T491A225M025AT7622 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.20UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 352972 pcs Podatkovni list T491A225M025AT7622.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm Zmogljivost 2.2µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A225M025AH
T491A225M025AH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 2.20UF 25.0V
Na zalogi: 319045 pcs
Prenesi: T491A225M025AH.pdf
RFQ
T491A225M025AT
T491A225M025AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206