T491A334M025ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491A334M025ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT .330UF 25.0V
Podatkovni listi: T491A334M025ATAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A334M025ATAUTO
Številka dela T491A334M025ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT .330UF 25.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 524041 pcs Podatkovni list T491A334M025ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 Ohm
natančen opis 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm Zmogljivost 0.33µF