T491A335K016AT7280
KEMETKEMET
T491A335K016AT7280 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A335K016AT7280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206
Podatkovni listi: T491A335K016AT7280.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
18000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A335K016AT7280
Številka dela T491A335K016AT7280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 918659 pcs Podatkovni list T491A335K016AT7280.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 399-10124-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 3.3µF