T491A335K020ZT
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491A335K020ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 3.30UF 20.0V
Podatkovni listi: T491A335K020ZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A335K020ZT
Številka dela T491A335K020ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 3.30UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 600250 pcs Podatkovni list T491A335K020ZT.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm Zmogljivost 3.3µF