T491A475K006AT4380
pregled izdelka
Številka dela: T491A475K006AT4380
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.70UF 6.0V
Podatkovni listi: T491A475K006AT4380.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491A475K006AT4380
Številka dela T491A475K006AT4380 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 422541 pcs Podatkovni list T491A475K006AT4380.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.5 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 5.5 Ohm Zmogljivost 4.7µF