T491A475M006AT4280
pregled izdelka
Številka dela: T491A475M006AT4280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 4.70UF 6.0V
Podatkovni listi: T491A475M006AT4280.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491A475M006AT4280
Številka dela T491A475M006AT4280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 4.70UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 503510 pcs Podatkovni list T491A475M006AT4280.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5.5 Ohm
natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 5.5 Ohm Zmogljivost 4.7µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A475M006AT
T491A475M006AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 4.7UF 6.3V 20% 1206