T491A685K004ZT
pregled izdelka
Številka dela: T491A685K004ZT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 10% 4V 1206
Podatkovni listi: T491A685K004ZT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491A685K004ZT
Številka dela T491A685K004ZT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 10% 4V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4026 pcs Podatkovni list T491A685K004ZT.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm @ 100kHz natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 6.8µF