T491A685K006AT4280
pregled izdelka
Številka dela: T491A685K006AT4280
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 6.0V
Podatkovni listi: T491A685K006AT4280.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491A685K006AT4280
Številka dela T491A685K006AT4280 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 510613 pcs Podatkovni list T491A685K006AT4280.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A685K006AT4539
T491A685K006AT4539
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 6.0V
Na zalogi: 558172 pcs
Prenesi: T491A685K006AT4539.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 6.0V
Na zalogi: 515875 pcs
Prenesi: T491A685K006AT41607010.pdf
RFQ
T491A685K006AT
T491A685K006AT
Opis: CAP TANT 6.8UF 6.3V 10% 1206