T491A685K016AT4053
pregled izdelka
Številka dela: T491A685K016AT4053
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.80UF 16.0V
Podatkovni listi: T491A685K016AT4053.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491A685K016AT4053
Številka dela T491A685K016AT4053 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.80UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 489927 pcs Podatkovni list T491A685K016AT4053.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491A685K016AG48527280
T491A685K016AG48527280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 16.0V
Na zalogi: 101138 pcs
Prenesi: T491A685K016AG48527280.pdf
RFQ
T491A685K016AT40537280
T491A685K016AT40537280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 6.80UF 16.0V
Na zalogi: 529119 pcs
Prenesi: T491A685K016AT40537280.pdf
RFQ
T491A685K016AT4380
T491A685K016AT4380
Opis: CAP TANT 6.80UF 16.0V
Prenesi: T491A685K016AT4380.pdf
T491A685K016AH
T491A685K016AH
Opis: CAP TANT 6.80UF 16.0V
Prenesi: T491A685K016AH.pdf
T491A685K016AT
T491A685K016AT
Opis: CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206