T491B105K050ATAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491B105K050ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 1.00UF 50.0V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B105K050ATAUTO
Številka dela T491B105K050ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 1.00UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 226155 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) Zmogljivost 1µF