T491B106K020AG
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491B106K020AG
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 20.0V
Podatkovni listi: T491B106K020AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B106K020AG
Številka dela T491B106K020AG Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 84750 pcs Podatkovni list T491B106K020AG.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Zmogljivost 10µF