T491B106M006ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491B106M006ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10.0UF 6.0V
Podatkovni listi: T491B106M006ATAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B106M006ATAUTO
Številka dela T491B106M006ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 444230 pcs Podatkovni list T491B106M006ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491B106M006AT7280
T491B106M006AT7280
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V
Na zalogi: 548078 pcs
Prenesi: T491B106M006AT7280.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V
Na zalogi: 414382 pcs
Prenesi: T491B106M006AT4818.pdf
RFQ
T491B106M006ATAUTO7280
T491B106M006ATAUTO7280
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V
Prenesi: T491B106M006ATAUTO7280.pdf
T491B106M006ZT
T491B106M006ZT
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V
Prenesi: T491B106M006ZT.pdf
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V
T491B106M006ATAUTO2478
T491B106M006ATAUTO2478
Opis: CAP TANT 10.0UF 6.0V