T491B107M006ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491B107M006ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 100.UF 6.0V
Podatkovni listi: T491B107M006ATAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B107M006ATAUTO
Številka dela T491B107M006ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 100.UF 6.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 158106 pcs Podatkovni list T491B107M006ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm
natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm Zmogljivost 100µF