T491B157M004AT
KEMETKEMET
T491B157M004AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491B157M004AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 150UF 4V 20% 1411
Podatkovni listi: T491B157M004AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B157M004AT
Številka dela T491B157M004AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 150UF 4V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154834 pcs Podatkovni list T491B157M004AT.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 399-3713-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Zmogljivost 150µF