T491B224K050AT2478
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T491B224K050AT2478
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT .220UF 50.0V
Podatkovni listi: T491B224K050AT2478.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T491B224K050AT2478
Številka dela T491B224K050AT2478 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT .220UF 50.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 270876 pcs Podatkovni list T491B224K050AT2478.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 14 Ohm
natančen opis 0.22µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) 14 Ohm Zmogljivost 0.22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T491B224K050AT
T491B224K050AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 0.22UF 50V 10% 1411