T491B225M020ATZQ01
pregled izdelka
Številka dela: T491B225M020ATZQ01
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 2.20UF 20.0V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije T491B225M020ATZQ01
Številka dela T491B225M020ATZQ01 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 2.20UF 20.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 488470 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Zmogljivost 2.2µF