T491B226M016ATAUTO
pregled izdelka
Številka dela: T491B226M016ATAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22.0UF 16.0V
Podatkovni listi: T491B226M016ATAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T491B226M016ATAUTO
Številka dela T491B226M016ATAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22.0UF 16.0V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 281776 pcs Podatkovni list T491B226M016ATAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T491 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.2 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.2 Ohm Zmogljivost 22µF